NİSAN 2021 ÇEKİLİŞ SONUCU

ÇEKİLİŞLE HER AY YENİ HEDİYELER FARKEDİL' DE

ÇEKLİŞLE KAZANANLARA VERİLECEK ÖDÜLLER

 1.) Kullanıcıya Promosyon Kupa Bardak ve 15 TL değerinde Farkedil Öne Çıkar Kuponu Verilecektir.
2.) Kullanıcıya 15 TL değerinde Farkedil Öne Çıkar Kuponu Verilecektir.
3.) Kullanıcıya 10 TL değerinde Farkedil Öne Çıkar Kuponu Verilecektir.

ÇEKİLİŞE KATILIM ŞARTLARI

Farkedil‘ de belirtilen tarih aralıklarında aşağıda belirtilen kategorilerde Ücretsiz İlan Vererek, çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişe katılarak belirtilen şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Şartlar ve koşullar dışında kalan kullanıcıların çekiliş hakları geçersiz sayılacaktır.

GEÇERLİ İLAN KATEGORİLERİ

1.) Vasıta (Tüm Alt Kategorileri)

2.) Emlak (Tüm Alt Kategorileri)

3.) İkinci El Sıfır Ürün (Tüm Alt Kategorileri)

  1. ) Her Kullanıcının Belirtilen Kategorilerde ilk verdiği İlan Numarası ile her çekiliş için 1 kez çekilişe katılmaya hak kazanır. 
  2. )  Kazanılan Kupon Kodları belirtilen tarihle sınırlandırılabilmektedir. Kullanılmayan kupon kodları geçersiz sayılır.
  3. ) Kupon Kodu Farkedil de belirtilen tarihle sınırlı olarak ilanınızı Öne Çıkar bölümünde kullanılabilmektedir.
  4. ) Kullanıcıların ilan vererek belirttikleri eposta ve telefon bilgileri doğru ve değişmez olmalıdır. Bilgileri geçersiz ulaşılamaz olanların çekiliş hakları iptal edilecektir.
  5. ) Çekilişle kazanılan promosyon ürünlerin gönderim kargo ücreti Farkedil tarafından karşılanır. Çekilişi kazanan kargo ücreti ödemez.
  6. ) Çekilişle kazanılan promosyon ürünlerin garantisi bulunmamaktır. Kusurlu zarar görmüş olması durumunda Farkedil sorumluluk üstlenmez.

 

ÜCRETSİZ İLAN VER ÇEKİLİŞ HAKKI KAZAN

ÇEKİLİŞ BAŞLANGIÇ TARİHİ 01.05.2021

ÇEKİLİŞ BİTİŞ TARİHİ 25.05.2021

SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ: 28.05.2021

KULLANICILAR ÇEKİLİŞE KATILARAK BELİRTİLEN ŞARTLARI KABUL ETMİŞ OLUR

Farkedil İlan vererek çekilişe katılan kullanıcıları bilgilerini saklı tutar 3. kişilerle paylaşmaz. Sadece Farkedil de belirtilen kullanım şartları ve gizlilik koşulları maddeleri gereğince kullanılır.

İlan vererek ilan numaran ile çekilişe katılmaya hak kazan, her ay yeni hediyeler Farkedil de seni bekliyor. Hemen Ücretsiz İlan Ver fırsatları kaçırma.

Farkedil çekiliş miktarı ve ürün adetlerini istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Çekiliş kuralları değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi ve kazananlar bu sayfada açıklanacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN